Ukrainian English Russian
Ukrainian English Russian
0

Вже не перші.
Україна тепер не лідер з найдешевшого інтернету

Нашу країну на друге місце по доступності підключення до всесвітньої мережі витіснила Сирія.

Станом на початок 2020 року середня вартість фіксованого широкосмугового доступу (ШСД) в інтернет становить в Україні 159,2 грн. / Міс. За дешевизною цього сервісу наша країна посіла друге місце в світі, тоді як рік тому утримувала лідерство. При цьому середня швидкість українських провайдерів - 7,7 Мбіт / с. 

"Пальма першості" в 2019 році дісталася Сирії, але тільки через те, що національна валюта цієї держави через тривалу багаторокову війну пережила крах. 

Широкосмуговий інтернет в Україні - швидкий і дешевий, хоча число користувачів все ще відносно низьке. Приблизно половина населення має доступ до ШПД, тоді як в Британії - 90%, порівняли експерти. Трійку призерів в рейтингу країн з найдешевшим інтернет-доступом замкнув наш північно-східний сусід. У РФ широкосмуговий зв'язок - дешевий і швидкий, підключення за технологією ADSL та FTTH є в великих містах. Провайдери пропонують швидкість до 700 Мбіт / с при середній ціні всього 9,77 доларів на місяць.

За період 2018-2019 рр. швидкість ШПД в середньому збільшувалася на 20,65%. Тоді як вартість інтернет-доступу для споживачів впала майже на 20%.

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь на нашу E-mail розсилку.

Більше новин і відео дайджестів на нашому Youtube каналі. Підписуйтесь на наш Ютуб канал щоб не пропустити новини.

Оцените материал:
5.0 (голосов 4)
Предыдущая статья
24.12.2019
Пост для новогоднего настроения 2020
Следующая статья
28.01.2020
Чим запам'ятався 2019 рік: найбільші збої в роботі інтернету
Комментарии


Пока нет комментариев

Запросить прайс
Подписаться на новости
Задать вопрос
Написать директору