Вітаю!

Мене звуть Анатолій Комісаров , я – власник та директор інтернет-магазину мережного обладнання LanTorg. Радий вітати Вас на нашому сайті.

Ми постачаємо все, що потрібно для проведення провідної та бездротової мережі та підтримки її стабільної роботи.

У нас можна купити антени та точки доступу Wi-Fi, комутатори, роутери, витратні матеріали, ДБЖ, обладнання для організації охорони мережевих комунікацій, кабельну продукцію, шафи, стійки та інше.

Створено для провайдерів

Мій власний досвід роботи в провайдерському бізнесі - це нескінченний пошук оптимального постачальника мережного обладнання, що так і не увінчався успіхом.

Жоден магазин, з яким ми намагалися співпрацювати, не відповідав нашим запитам.

Десь був обмежений асортимент, десь – жорстко закріплені ціни та складний механізм отримання знижок, десь – досить проблематично було повернути несправне обладнання за гарантією чи відремонтувати тощо.

Відкриваючи LanTorg, я поставив мету – врахувати всі ці помилки і створити якщо не ідеальний (ідеальність - це утопія), то хоча б близький до ідеалу магазин мережного обладнання. Компанію, яка стала б правильним постачальником для провайдерів.

Тож чому ми?

Робота нашої команди заснована на трьох базових принципах:

Гнучка цінова політика.

Ці ціни, що ви бачите на нашому сайті, – роздрібні. Для оптових покупців та постійних клієнтів ЗАВЖДИ надається знижка. Її розмір залежить від суми замовлення, тривалості співробітництва тощо, але вона завжди є.

Що вам це дає? Економію грошей та часу – замовляєте всі потрібні вам позиції одразу та отримуєте гарну знижку.

Гарантійне обслуговування. 

У LanTorg не роблять проблеми із повернення товару за гарантією або відправлення його в ремонт.

Що вам це дає? Не потрібно самостійно звертатися до виробника – відправляєте несправне обладнання нам, ми його змінюємо чи ремонтуємо.

Детальні практичні консультації та допомога в налаштуванні. 

Як згадувалося вище, у мене та частини моєї команди є досвід роботи у провайдерському бізнесі. Ми не просто продаємо обладнання, ми знаємо, як його налаштувати та застосувати.

Що вам це дає? Ви отримуєте поради щодо вибору моделі та допомогу в налаштуванні не від теоретиків, а від практиків.

Я та моя команда зацікавлені у постійних клієнтах. У довгострокових ділових відносинах з Вами. У стабільному зростанні нашого та Вашого бізнесу.

Тому ми наполегливо вдосконалюємо свою роботу і робимо все для того, щоб покупки у нас були зручними та вигідними, а Ваші емоції після співпраці – лише позитивними.

 

Довідкова інформація

Територіально наш склад розташований у Полтаві. Вибраний товар ми можемо доставити до будь-якої точки України за вашим бажанням. Умови доставки тут.

Всі наші контакти докладно - тут.