Пропонуємо доставку товару одним з наведених нижче способів:

1. САМОВИВІЗ

Погодьте з менеджером зручний вам час і заберіть товар безпосередньо з нашого  складу:

с. Мачухи (Полтавська обл.)

Зверніть увагу, що самовивіз не видається з 13-00 до 13-30 (перерва на складі).

2. КУР'ЄРСЬКІ СЛУЖБИ

Вартість доставки розраховується перевізником і залежить від його тарифів. При розрахунку враховуються вага, габарити товару та дальність перевезення. Оплачується покупцем при отриманні або може бути включена у вартість, якщо ви вкажете це менеджеру.

Ми працюємо з наступними кур'єрськими службами доставки:

Номер декларації (номер вантажу/посилки, наданий перевізником) надсилається SMS-повідомленням Вам на телефон та на e-mail.

Термін доставки товару залежить від кур'єрської служби та може становити до 4 днів, залежно від того, з якого складу відправляється товар.

2.1. ОСОБЛИВОСТІ ДОСТАВКИ НОВОЮ ПОШТОЮ

У рамках укладеного нами з Новою Поштою договору доставка товарів має такі особливості:

1. Тарифи на доставку трохи менше, ніж стандартні.

2. Після того, як обладнання доставлять на обране Вами відділення Нової Пошти, воно безкоштовно зберігається там протягом 5 днів. Далі зберігання платне (за рахунок отримувача).

3. Якщо після закінчення 10 днів з дати доставки на відділення Нової Пошти ви не заберете посилку, вона АВТОМАТИЧНО ПОВЕРТАЄТЬСЯ назад. У тому випадку, якщо ви плануєте забрати посилку пізніше, ніж через 10 днів, про обов'язково повідомте про це менеджеру , який оформляв ваше замовлення. Він узгодить з Новою Поштою продовження зберігання, посилка не буде відправлена ​​назад, і ви зможете забрати її пізніше.

2.2. ОСОБЛИВОСТІ ДОСТАВКИ УКРПОШТОЮ

Укрпошта Експрес:
терміни доставки 1-5 днів;
• доставка  до зручного відділення або за адресою;
• SMS/Viber – повідомлення про доставку;
• можливий післяплата;
• попередній розрахунок вартості тут .

3. ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Для доставки товару в Україну ми, як і всі інші наші колеги по галузі, користуємось послугами перевізників. Перевізники всім озвучують приблизний термін доставки товару 3-4 тижні. Але це саме приблизний термін, а чи не реальний.

Гарантувати, що товар приїде максимум за 4 тижні жоден перевізник не може - надто багато факторів впливає на транспортування та митне оформлення. Можуть погіршитися погодні умови та виліт літака із вантажем затримають. Або "стане кордон" через вирішення якихось своїх внутрішньовідомчих питань і митне оформлення надовго затримається.

Тому ми завжди чесно озвучуємо нашим клієнтам реальні терміни постачання. Це може бути і 3 тижні (за ідеальних умов), і 2 місяці - таке в нашій практиці теж було. Ми принципово проти того, щоб пообіцяти покупцеві доставку за 3-4 тижні, а насправді привезти через 1,5-2 місяці. 

ВАЖЛИВО :

  • Для надсилання товару в день замовлення необхідно оформити замовлення до 15:30.
  • Ви можете вибрати доставку обладнання будь-яким зручним та вигідним для Вас способом, ціна товару на сайті вказана без вартості доставки; 
  • При отриманні через кур'єрські служби одразу перевіряйте обладнання на предмет пошкоджень та оформлюйте документально їх наявність;
  • Ми готові обговорити ваші пропозиції щодо зручного для Вас способу доставки товару.

 

Сплатити товар можна кількома способами:

ОПЛАТА ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ

Накладений платіж

Якщо ви отримуєте товар через "Нову пошту" або іншу службу доставки, можна сплатити товар при отриманні. Враховуйте, що зазвичай перевізник бере за це додаткову комісію, і купівля коштує дорожче.

При оплаті даним способом необхідно внести передоплату у розмірі 150-200 грн – для відшкодування витрат на доставку у тому випадку, якщо ви не заберете товар.

ОПЛАТА З КАРТКИ

Оплата з картки

Після оформлення замовлення вам на пошту прийдуть реквізити для оплати, і покупку можна буде сплатити з вашої картки у будь-якому банківському мобільному додатку чи інтернет-банку.

Комісія при здійсненні платежу залежить від тарифного плану вашої картки та обраного способу переказу коштів.

Для вашої зручності р/с ФОП прив'язаний до номера карти, 4035200040628072 . Використовуючи його, ви легко зможете оплатити зроблені вами замовлення. Не забудьте вказати номер замовлення та ваші дані, щоб ми могли ідентифікувати платіж.

ГОТІВКОЮ НА РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК

Готівкою на розрахунковий рахунок

Візьміть у нашого менеджера реквізити розрахункового рахунку та сплатіть у касі будь-якого зручного вам банку. Сума комісії залежатиме від тарифів цього банку.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Безготівковий розрахунок

Якщо ви є юридичною особою або фізичною особою-підприємцем (у тому числі платником ПДВ), візьміть рахунок з реквізитами оплати у нашого менеджера та сплатіть купівлю обладнання зі свого розрахункового рахунку.

ІНШІ СПОСОБИ ОПЛАТИ

Якщо ви хочете сплатити іншим способом, не вказаним вище, обов'язково заздалегідь погодьте можливість такого платежу з нашим менеджером.