Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Укр

Модуль оптичний Sofetec SFP+ 10G-1SM-1270nm-20LC

Артикул 10066
В наявності
Опис
Модуль оптичний Sofetec SFP+ 10G-1SM-1270nm-20LC
115.00 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Технологія WDM (BiDi)
Тип SFP модуль
Тип роз'єму LC
Розміри (ШxВxГ) 14 x 9 x 57
Кількість волокон 1
Довжина хвилі, нм 1270
Швидкість передачі, Гбіт/с 10 Гбіт/с
Відстань передачі 20 км
Тип форм-фактора SFP+
Тип оптоволокна Одномодове
Вага 0,22 кг
Виробник Sofetec

Перед оплатою на сайті уточніть у менеджера наявність товару!

Самовивіз з нашого складу— безкоштовно.

«Нововю поштою» по Україні — від 50 грн.

Більше інформації про доставку

  • Сплата по рахунку
  • Готівкою при отриманні
  • Кредитною карткою

Гарантія від виробника від 3 до 24 місяців.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору