Cisco оформила покупку розробника оптичних чіпів Luxtera

Cisco повідомила про закриття угоди щодо придбання розробника оптичних чіпів Luxtera за 660 млн. доларів. Про цю угоду компанії оголосили у грудні 2018 року.

Cisco має намір інтегрувати технології Luxtera зі своїм мережевим обладнанням. У тому числі із пристроями для корпоративних клієнтів, дата-центрів та телекомунікаційних операторів. Інтелектуальна власність Luxtera охоплює 197 патентів.

Заснована в 2001 році Luxtera виробляє кремнієву фотоніку, в якій волоконна оптика поєднується з кремнієвою електронікою. Luxtera стверджує, що її технологія дозволяє значно збільшити передачу даних. Також ця технологія значно покращує масштабованість та продуктивність чіпів та скорочує витрати.

"Наші замовники прагнуть задовольнити неослабний попит на мережі з високою пропускною спроможністю, викликаний появою нового класу розподілених хмарних, мобільних та IoT-додатків. Простіше кажучи, експоненційно зростаючі вимоги до мережі потребують нової ери мережевих технологій", - заявив віце-президент з питань мережевих технологій. корпоративного бізнесу Cisco Роб Сальваньо (Rob Salvagno) .

Cisco оформила покупку розробника оптичних чіпів Luxtera

За його словами, інновації в галузі технологій, архітектури та виробництва, які є у Luxtera, значно покращують продуктивність та масштабованість мережевих рішень, при цьому допомагаючи знизити витрати.

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.