Netapp та Cisco представили конвергентне рішення FlexPod AI

NetApp і Cisco спільно представили FlexPod AI - платформу для різних сценаріїв використання рішень на базі ІІ, що надає готовий протестований та валідований стек обладнання та ПЗ.

Це конвергентне рішення, побудоване на високопродуктивній флеш-інфраструктурі, що масштабується. Вона спільно використовується із серверами Cisco UCS 480 ML M5 та графічними процесорами NVIDIA.

FlexPod AI — рішення для замовників, які встигли оцінити архітектуру FlexPod і бажають розширити наявну інфраструктуру. Це робиться для того, щоб підтримувати нові види робочих навантажень, таких як додатки штучного інтелекту, машинне та глибоке навчання.

НА КОГО РОЗРАХОВАНИЙ FLEXPOD AI

Нове рішення дозволяє керувати даними на периферії, в ядрі мережі та у хмарі. Також застосовувати фреймворки для ІІ. При цьому висока продуктивність FlexPod AI досягається за рахунок оптимізованих обчислень графічного процесора і флеш-сховища, що масштабується.

FlexPod – перший стек конвергентної інфраструктури, який комплексно підтримує NVMe при використанні Cisco MDS та NetApp AFF A800 . У масиві AFF A800 встановлені NVMe- накопичувачі. У той час як технологія NVMe over FC підтримується серверами UCS, комутаторами MDS Fibre Channel та СГД NetApp . Це забезпечує низьку латентність, необхідну потреб додатків реального часу.

З  асортиментом товарів компанії Cisco  можна ознайомитись на нашому сайті.

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.