D-Link представила дводіапазонні маршрутизатори AC1200 Wave 2

Виробник мережного обладнання D-Link анонсував нові дводіапазонні маршрутизатори AC1200 Wave 2 . Вони рекомендовані для використання на високошвидкісних тарифних планах інтернет-провайдерів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • працює на базі процесора RTL8197F,
  • тактова частота 1 ГГц та модуля AC1200 Wave 2,
  • передача даних на швидкості до 867 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц,
  • передача даних швидкості до 300 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц.

ОСОБЛИВОСТІ ТА СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Маршрутизатори AC1200 Wave 2 призначені для організації бездротових мереж "розумного будинку", з великою кількістю додатків, що одночасно працюють. Можна організовувати перегляд IPTV, трансляцію з камер відеоспостереження в HD-якості, роботу з хмарними сервісами та ресурсами медійного контенту.

Пристрої також рекомендуються для використання в корпоративних та офісних бездротових мережах рівня SMB/SOHO з підвищеними вимогами до пропускної здатності та великою кількістю одночасно підключених мобільних пристроїв.

Нові маршрутизатори оптимізовані для роботи в приміщеннях зі складним плануванням та великою кількістю мобільних пристроїв. Технологія формування спрямованого бездротового сигналу TX Beamforming підвищує якість Wi-Fi-підключень для клієнтських пристроїв, які знаходяться далеко від маршрутизатора та гірше приймають сигнал.

Підтримка MU-MIMO дозволяє суттєво збільшити пропускну спроможність бездротової мережі за рахунок одночасної передачі даних одразу кільком пристроям. У такій мережі сучасні смартфони та планшети з підтримкою 802.11ac Wave 2 зможуть максимально реалізувати свої швидкісні можливості.

Для користувачів ПК та ноутбуків з бездротовими модулями 802.11n рекомендовано дводіапазонний USB-адаптер AC1300 з підтримкою MU-MIMO DWA- 182 .

Придбати  маршрутизатори D-Link можна на нашому веб-сайті.

Для налаштування та керування доступна мобільна програма D-Link Assistant . Воно допоможе налаштувати інтернет-підключення, бездротову мережу та IPTV , включити гостьову мережу Wi-Fi та заблокувати небажані для дитини сайти за допомогою URL-фільтра.

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.