У цьому випуску ми зібрали новинки мережевого обладнання від MikroTik, випущені на ринок, у тому числі нові LoRa-пристрої.

Ми Роздивимось:

 

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ СВОБОДОЮ LTE

Хто сказав, що ви повинні сховати свій роутер у шафі? Використовуйте його у відкритих місцях, насолоджуйтесь швидкістю та безперебійним сигналом у всьому вашому будинку за допомогою маршрутизатора  MikroTik Audience , він для тих, хто цінує красу та функціональність.

Wi-Fi буде швидким, надійним, простим в управлінні, зможе досягти кожної кімнати та кожного кута. Пристрій  Audience може легко це забезпечити навіть у найбільших будинках!

Audience  – це тридіапазонна (одна 2,4 ГГц та дві 5 ГГц) домашня точка доступу з підтримкою LTE та технологією побудови мереж. Якщо вам потрібен Wi-Fi у величезній будівлі, що має різні обмеження у доступі, використовуйте кілька пристроїв Audience – одним натисканням кнопки вони легко синхронізуються та створять єдину мережу Wi-Fi, яка охопить усі приміщення.

У деяких випадках один пристрій  Audience може замінити кілька інших маршрутизаторів – за результатами тестування легко покриває 1858 м².

Кабелі більше не обмежуватимуть вас. CAT6 LTE забезпечує швидкість до 300 Мбіт/с з низькою затримкою, тому традиційне кабельне з'єднання Ethernet не є обов'язковим для потокової передачі високоякісного відео або ігор. Крім того, можна використовувати два порти Gigabit Ethernet і зберегти опцію LTE для резервного копіювання.

Один із портів Ethernet підтримує PoE для живлення пристрою.

Двоканальна бездротова зона покриття 2,4 ГГц та 5 ГГц вирішить більшість проблем із переповненістю ефіру. Наприклад, можна одночасно використовувати канал 2,4 ГГц для всіх своїх домашніх мобільних пристроїв і зарезервувати канал 5 ГГц для свого ПК або телевізора.

 СЕРІЯ LORA

Пристрої LoRa від MikroTik можуть працювати з The Things Network  - відомою інфраструктурою з відкритим вихідним кодом, яка забезпечує безкоштовне покриття мережі LoRaWAN і має багато додатків для ваших потреб. За допомогою The Things Network ви можете розпочати роботу з Інтернетом речей протягом дня. І його легко модернізувати до корпоративних захищених мереж  The Things Industries .

Відстеження переміщень великої рогатої худоби, інтелектуальне зрошення, монітори рівня рідини, інтелектуальні датчики пульсу та термостати, інтелектуальне паркування тощо – можливості The Things Network та The Things Industries безмежні. І налаштування настільки просте, що будь-хто може з нею впоратися. По всьому світу існує безліч спільнот розробників та ентузіастів – ви завжди зможете поспілкуватися з ними для вирішення своїх питань та ідеями щодо мережі LoRaWAN.

У вересневому випуску Newsletter MikroTik оголосив про випуск кількох нових продуктів LoRa.

MIKROTIK R11E-LORA8 ТА MIKROTIK R11E-LORA9

  R11e-LoRa8  та  R11e-LoRa9 - це нові плати-концентратори LoRaWAN з форм-фактором mini PCIe на базі чіпсету Semtech SX1301. Він забезпечує підключення LoRaWAN для будь-якого продукту MikroTik, який має mini PCIe-слот із підключеними USB-лініями.

Моделі відрізняються діапазоном роботи, що використовується -  R11e-LoRa8 працює на частоті 863-870 МГц, а  R11e-LoRa9 - 902-928 МГц.

Підтримка протоколу Listen Before Talk (LBT) дозволяє максимально ефективно використовувати середовище передачі, не перевантажуючи ефір. Коли LBT увімкнено, пристрій безперервно контролює канали, щоб передавати лише тоді, коли канал не використовується. 

Пристрій підтримує 8 різних каналів та має функцію спектрального сканування радіоефіру.

MIKROTIK WAP LORA8 KIT ТА MIKROTIK WAP LORA9 KIT

wAP LoRa8 kit  та  wAP LoRa9 kit - це зовнішня захищена від негоди бездротова точка з інтерфейсом WLAN 2,4 ГГц і портом Ethernet та встановлений сервер пересилання пакетів UDP для будь-яких загальнодоступних або приватних серверів LoRa в одному корпусі. Шлюз LoRaWAN працює одразу "з коробки", ніякі додаткові установки не потрібні.

Форм-фактор wAP був протестований у багатьох інших продуктах MikroTik і показав, що може забезпечити відмінну та стабільну роботу практично за будь-яких погодних умов.

 Ви можете використовувати або внутрішню антену 2 dBi (за замовчуванням вона не підключена) - для відстаней до 1 км, або підключити до цього гнізда зовнішню антену ( Mikrotik LoRa Antenna kit ).

НАБІР АНТЕН LORA - MIKROTIK LORA ANTENNA KIT

Комплект з антеною Mikrotik LoRa Antenna kit  6,5 дБі Omni для 824–960 МГц, пігтейлом SMA (довжина 1 м) та кріпильним набором для швидкого та простого кріплення щогли – ідеальне рішення, коли вам необхідно розширити покриття мережі.

MQS MOBILE QUICK SETUP

Якщо ви працюєте з багатьма пристроями з підтримкою PoE і керуєте їх конфігурацією та діагностикою, то MQS - маленький пристрій, який вміститься у вашій кишені - зробить ваше життя набагато простіше! MQS – це інструмент, який дозволить вам керувати MikroTik та іншими пристроями (тільки Ethernet!) зі смартфона через з'єднання Wi-Fi!

  • Портативний помічник для встановлення CPE, тестування пропускної спроможності та налаштування конфігурації.
  • Подайте харчування через USB power bank, і він подаватиме харчування на ваш CPE через PoE, поки ви його налаштовуєте.
  • Може також використовуватися як тимчасовий AP під час подорожей.
 

MQS може отримувати живлення від Power Bank або зарядного пристрою з USB. Він має PoE та PoE-out для живлення ваших пристроїв - вам навіть не потрібна електрика на місці для обслуговування, діагностики чи встановлення!

Досить просто завжди мати при собі MQS у своїй кишені для безпечної та простої роботи в будь-якому місці! Відключіть кабель PoE від пристрою CPE, підключіть MQS, і він дозволить вам підключатися без проводів та застосовувати основні налаштування, працюючи як міст Wi-Fi-Ethernet із виходом PoE.

GPER IP67 CASE - ЧОХОЛ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ УСТАНОВКИ

Міцний та доступний зовнішній корпус для блоків GPeR . Mikrotik GPeR IP67 Case  можна легко встановити на стіни та стовпи. Ретельне тестування показало, що в реальному житті корпус має рівень захисту IP68 із захистом від занурення у воду, а також від пилу. Зовнішній корпус  GPeR безпечно використовувати в шахтах, печерах, шахтах технічного обслуговування або на відкритому повітрі.

 ЗМІНИ У CLOUD CORE ROUTER

Всі 16-ядерні та 36-ядерні маршрутизатори Cloud Core тепер постачаються:

  • із двома резервними джерелами живлення;
  • з повнорозмірним USB-портом;
  • з оптимізованою вбудованою оперативною пам'яттю.
 При цьому Mikrotik обіцяє зберегти ціни на CCR на доступному рівні, гарантуючи відмінне співвідношення ціни та якості.