TP-Link_представила_нові_роутери_і_Mesh-системи

На днях компанія TP-Link проводила спеціальний захід. На ньому вона представила кілька нових пристроїв, що надійшло у продажу на українському ринку.

Це кілька роутерів, від бюджетних до рішень із 3G/4G-модулями та нові Mesh-системи.

БЮДЖЕТНІ РОУТЕРІ

Почали з максимально доступного роутера TP-Link TL-WR820N . У бюджетному секторі компанія потроху відмовляється від стандарту N150 і тепер базові рішення трохи швидші — N300 . Великого набору можливостей від моделі не варто очікувати, але всі необхідні функції у неї є. Для підключення є пара Ehternet-портів та WAN, інших інтерфейсів немає. Вартість такого пристрою лише 399 гривень.

TP-Link_представила_нові_роутери_і_Mesh-системи

РОУТЕРИ З МОДУЛЯМИ 3G ТА 4G

Ще пара показаних роутерів виділяються наявністю 3G/4G-модулів – Archer MR200 та MR400 . Вони в першу чергу будуть цікаві тим, до кого додому або на дачу поки не дотягнулося проводове підключення, але мобільні мережі здатні давати з'єднання з Інтернетом.

Як завжди, зовнішні антени відповідають за локальну мережу (нею займаються вбудовані), а за прийом сигналу від оператора. Глобальна відмінність пристроїв один від одного полягає лише в максимальній швидкості:

Для MR200

  • 300 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц,
  • 433 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц.

 

TP-Link_представила_нові_роутери_і_Mesh-системи

Для MR400

  • 450 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц,
  • 867 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц.

 

TP-Link_представила_нові_роутери_і_Mesh-системи

Різниця у ціні вийде практично непомітною, де наймолодша модель коштує 2999 гривень, а старша – 3199 гривень.

MESH-СИСТЕМИ ВІД TP-LINK

Найцікавішим продуктом на презентації стали Mesh-системи. Наприклад, Deco M4 є трохи упрощеною версією вже побувала у нас Deco M5 . У неї зовсім трохи нижче максимальна швидкість (1167 Мбіт/с проти 1267) і зник Bluetooth, який використовувався виключно для початкового налаштування. Та й у новинки інший дизайн.

В іншому набір можливостей залишається таким самим. Натомість вартість вже лояльніша — 2299 гривень за одну точку, 3999 за набір із двох, а три точки коштують 5499.

TP-Link_представила_нові_роутери_і_Mesh-системи

Закривали презентацію ще однією Mesh-системою. Вона теж на базі Deco M5 навіть виглядає також, але в додатку підтримує зв'язок за допомогою PowerLine, тобто окремі «шайби» можуть тримати зв'язок між собою не тільки через Wi-Fi та Ethernet, але і через розетки.

Називається модель Deco P7 . При цьому вартість такого задоволення вже вища. Комплект із двох пристроїв буде коштувати 7999 гривень, а три — 10999.

TP-Link_представила_нові_роутери_і_Mesh-системи

Усі представлені маршрутизатори вже продаються у магазинах.

Світчі (комутатори) TP-Link  можна придбати на нашому сайті.

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш канал Ютуб, щоб не пропустити новини.