Компанія D-Link на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні 

6 березня 2019 року Компанія D-Link вкотре підтвердила статус глобального технологічного лідера. Вона представила на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні свої новітні розробки та рішення для «розумного міста», IoT та мобільних мереж 5G.

Компанія D-Link на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні

КОНЦЕПЦІЯ «РОЗУМНОГО МІСТА» D-LINK 5G SMART CITY

На MWC 2019 компанія D-Link представила перспективну концепцію «розумного міста» D-Link 5G Smart City з використанням технологій штучного інтелекту Microsoft, IoT, 5G, відеоаналітики та Big Data .

У рамках цієї концепції пропонується впровадження інтелектуальних транспортних систем на базі IoT-датчиків D-Link з енергозберігаючою технологією LPWAN та сервісів Azure IoT Edge . Порушення правил дорожнього руху фіксуватимуть камери з функцією розпізнавання автомобільних номерів ( ANPR ).

Моніторинг вільних місць із можливістю попереднього резервування забезпечить інтелектуальна система паркінгу.

У міських системах безпеки планується повсюдне застосування відеоаналітики з розпізнаванням об'єктів та осіб. Технологія професійного мобільного радіозв'язку Push-to-Talk (PTT) дозволить підвищити ефективність взаємодії служб екстреного реагування та оперативність обробки викликів, що надходять.

Для оцінки та прогнозування рівня забруднення повітря передбачена система екомоніторингу на основі IoT-датчиків, технологій машинного навчання та Big Data .

Використання систем інтелектуальної відеоаналітики та підрахунку відвідувачів у рітейлі допоможе визначити динаміку попиту, активність покупців і створювати інтелектуальні карти Heat Maps , що показують найчастіше відвідувані місця торгових центрів.

КОРПОРАТИВНЕ ХМАРНЕ ОБЛАДНАННЯ NUCLIAS НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Компанія D-Link на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні

Заслужений інтерес у спеціалістів галузі викликало нове покоління пристроїв з інтегрованою підтримкою управління з хмари: гігабітні комутатори DBS-2000,  точки доступу AC1900 DBA-2520P та AC2600 DBA-2820P на основі стандарту 802.11ac Wave 2 з технологією MO3 для захисту Wi-Fi.

Нове обладнання розширює хмарну екосистему Nuclias , що дозволяє принципово скоротити вартість централізованої побудови та управління мережевою інфраструктурою підприємства незалежно від масштабу та географічного положення його підрозділів.

Усі пристрої підтримують функції:

  • централізоване управління через захищену хмару,
  • моніторинг у режимі реального часу,
  • автоматичне конфігурування zero-touch,
  • віддалене оновлення ПЗ за технологією FOTA ( Firmware Over-The-Air ).

 

Для власників традиційних комутаторів та точок доступу D-Link анонсовано нове програмне забезпечення Nuclias Connect , за допомогою якого можна перейти на хмарне управління без необхідності модернізації існуючої інфраструктури, захистивши тим самим вкладені в неї інвестиції.

Компанія D-Link на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні

НОВІ БЕЗДРОТОВІ МАРШРУТИЗАТОРИ З ПІДТРИМКОЮ 5G, 4.5G ТА VDSL2/LTE

В рамках насиченої програми презентацій D-Link на MWC 2019 були представлені нові бездротові маршрутизатори з підтримкою стандартів мобільного зв'язку 5G та 4.5G. Також перший гібридний маршрутизатор VDSL2/LTE з підтримкою технології MP-TCP .

Компанія D-Link на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні               

Маршрутизатор DWR-2010 підтримує найсучаснішу специфікацію мереж п'ятого покоління 5G NR (3GPP Release 15) та частотні діапазони Sub-6 GHz або mmWave. Пристрій оснащений мультигігабітним портом LAN (2.5G BASE-T), гігабітними портами WAN/LAN, 4 зовнішніми антенами LTE/5G NR та портом USB 3.0. DWR-2010 відповідає специфікаціям Wi-Fi IEEE 802.11n 4x4, IEEE 802.11ax 2x2 або IEEE 802.11ac 4x4.

Підтримується інноваційна технологія D-Link Wi-Fi Mesh для покращення бездротового покриття великих приміщень. Для інтеграції в екосистеми IoT та «розумного дому» можлива реалізація Zigbee/Z-wave/BLE. Підтримуються FOTA/TR-069 та VoLTE.

Компанія D-Link на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні

Маршрутизатор DWR-976 з підтримкою LTE Cat20 забезпечує завантаження даних у мережах Gigabit LTE на швидкості до 2 Гбіт/с. Пристрій оснащений гігабітними портами WAN/LAN, USB-портом та відповідає специфікації Wi-Fi 802.11ac Wave 2 з підтримкою технології MU-MIMO. Для інтеграції в екосистеми IoT та «розумного дому» можлива реалізація Zigbee/Z-wave/BLE.

Компанія D-Link на міжнародній виставці мобільної індустрії MWC 2019 у Барселоні               

Маршрутизатор DWR-981 з підтримкою технології Multipath TCP суттєво збільшує пропускну здатність за рахунок одночасного використання одразу двох інтернет-підключень – Cat6 LTE та VDSL2/G.fast. Пристрій оснащений гігабітними портами WAN/LAN, портом USB та бездротовим модулем AC2600 Wave 2, що забезпечує до 1733 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц та до 800 Мбіт/с у 2,4 ГГц.

Маршрутизатор D-Link  можна купити на нашому сайті.

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.