Zyxel WAC6552D-S

Компанія Zyxel анонсувала точку доступу WAC6552D-S , яку можна використовувати на вулиці. Також новинка отримала "розумні" антени, які підлаштовують роботу пристрою під довкілля.

Замість зовнішніх антен у цій точці доступу використовуються вбудовані смарт-антени. Вони вирішують проблему покриття бездротової мережі на відкритому просторі: у міському парку, на площі чи котеджному селищі.

Наприклад, якщо між точкою доступу та клієнтським пристроєм зупинився автобус або трейлер, то він практично повністю екрануватиме сигнал її передавача. Однак якщо в якості точки доступу використовується WAC6552D-S , вона автоматично змінить діаграму спрямованості сигналу з урахуванням цієї нової перешкоди і в результаті забезпечить чудову роботу бездротової мережі.

ОПИС 

Устаткування поставляється з набором для встановлення на щоглу та використовує технологію зниження впливу перешкод. Це дозволяє на одному тичку розмістити кілька таких пристроїв і заощадити на монтажі додаткових щоглів, зазначає виробник.

Також повідомляється про покращене розгортання та управління точкою доступу за рахунок спрощеної процедури монтажу. Також спрощено автоматичне перемикання між автономним режимом роботи та режимом роботи під управлінням контролера. Ще одним покращенням є використання утиліти Zyxel ONE , за допомогою якої адміністратор мережі може швидко призначити IP-адреси кільком точкам доступу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Корпус Zyxel WAC6552D-S відповідає класу захисту від впливу навколишнього середовища IP67, це означає, що точка доступу може працювати навіть за сильної забрудненості повітря, під час злив та морозів.

Точка доступу забезпечена портом Gigabit Ethernet, портом консолі та підтримкою 802.11ac. Швидкість передачі досягає 866 Мбіт/с.

 Zyxel WAC6552D-S

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.