У 2018 році компанія Hikvision представила багато нового обладнання на базі передових технологій штучного інтелекту. Це пристрої з функцією розпізнавання облич для систем контролю доступу та відеоспостереження. Лінійка камер AcuSense для аналітичної обробки зображення з функцією розпізнавання людей, транспортних засобів та мінімізацією помилкових тривог.

Також представлена ​​лінійка ColorVu для отримання кольорового зображення за умов поганої видимості.

Новий 2019 рік обіцяє бути не менш насиченим новинками. Про деякі з них ми розповімо зараз.

ОНОВЛЕННЯ ЛІНІЙКИ ДОМОФОННИХ ТА ВИКЛИЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Незабаром ми побачимо поповнення лінійки IP-домофонів: 7-дюймові та нова 10-дюймова модель вийдуть у довгоочікуваному чорному кольорі. З'являться нові модульні панелі викликів з накладними і врізними основами.

Це робиться для полегшення конфігурування та вирішення різних завдань. Такі панелі можуть виконувати як одну абонентську, так і багатоквартирну панель. Усі новинки будуть підтримувати стандартний PoE .

Новинки Hikvision 2019 01

З'ЯВЛЯТЬСЯ ТУРНІКЕТИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Відтепер лінійку пристроїв контролю доступу доповнено турнікетами. Ця новинка виконана у стильному дизайні з нержавіючої сталі та прозорого полікарбонату. Турнікети оснащені вбудованими зчитувачами карток.

За бажанням можлива комплектація спеціалізованими терміналами розпізнавання осіб. Турнікети контролю доступу будуть сумісні із системами контролю доступу сторонніх виробників.

Новинки Hikvision 2019 02

ОНОВЛЕНО ЛІНІЙКУ ОХОРОННИХ ПРИЛАДІВ

Асортименти обладнання Hikvision поповниться пристроями охоронної сигналізації. Це зроблено задля забезпечення ще однієї грані безпеки споживача. У лінійці будуть ППК для побудови провідних та бездротових систем.

Прилади сумісні з iVMS-4200 , HikCentral і додатком Hik-Connect . Таке рішення прийняте для забезпечення простоти інтеграції із системою відеоспостереження.

У серії даних приладів втілено багаторічний досвід компанії Pyronix у сфері охоронної сигналізації та сучасне бачення Hikvision .

Новинки Hikvision 2019 03

ОНОВЛЕННЯ СПОВІЩУВАЧІВ PYRONIX ТА ЇХ ІНТЕГРАЦІЯ У HIKVISION

Оновлені дротові та бездротові сповіщувачі Pyronix інтегруються в лінійку обладнання Hikvision .

Перевірена роками якість охоронних сповіщувачів Pyronix та оновлений дизайн буде покладено в основу нових датчиків. Вони згодом повністю замінять наявні на сьогодні сповіщувачі.

У міру надходження нового обладнання у продаж ми детальніше висвітлюватимемо його в окремих статтях, щоб Ви були в курсі всіх новинок, не тільки Hikvision !

Продукцію компанії  Hikvision завжди можна придбати на нашому сайті.

 

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.