UBIQUITI ALIEN ROUTER

Очікується.

Елегантний роутер  AmpliFi Alien принесе революційні переваги Wi-Fi 6 у вашій оселі. Ви зможете збільшити пропускну здатність мережі у 4 рази та збільшити покриття у 2 рази, зменшивши при цьому розрядку аккумулятора у мобільних пристроях. Нагадаємо, що Wi-Fi 6 - це новий стандарт, який підтримує одночасну передачу даних за 8 MU-MIMO потоками та Target Wake Time ("режим сну"). Технологія Target Wake Time дозволяє заощаджувати заряд батареї підключених пристроїв. 

В  AmpliFi Alien  встановлено  2,4 /5 ГГц (Wi-Fi 6) та 5 ГГц (Wi-Fi 5) радіомодулі. Вони забезпечують загальну пропускну здатність 7685 Мбіт/с та 16 просторових потоків на одному роутері AmpliFi Alien.

Поєднавши в мережу кілька пристроїв AmpliFi Alien , ви можете легко забезпечити необмежену швидкісне Wi-Fi покриття всього вашого будинку.

     • Інтуїтивно зрозумілий яскравий сенсорний екран, що відображає стан мережі та забезпечує миттєве керування.
     • 4 гігабітні порти LAN.
     • Технологія тактильного керування Haptics.
     • Високопродуктивна антена.
     • 64-бітовий чотириядерний процесор 2,2 ГГц.
     • Wi-Fi 5 – 5 ГГц, Wii-Fi 6 – 5 ГГц та 2,4 ГГц.

AmpliFi Alien  оптимізовано для забезпечення максимальної продуктивності мережі незалежно від того, скільки клієнтських пристроїв підключено одночасно. Використовуючи MU-MIMO та OFDMA для зв'язку через дванадцять просторових потоків Wi-Fi 6,  Alien усуває мертві точки та збільшує загальну ємність домашньої мережі вчетверо. Alien також пропонує окремий радіомодуль 5 ГГц зі швидкостями Wi-Fi 5 (802.11ac), який можна використовувати для пристроїв, критичних до продуктивності, і уникнути конкуренції за пропускну здатність з іншими пристроями у вашій домашній мережі. 

UBIQUITI AMPLIFI INSTANT

Очікується.

Не просто маршрутизатор Wi-Fi, це система Wi-Fi Mesh. 

AmpliFi Instant  розроблено, щоб доповнити інтер'єр вашого будинку як функціонально, так і естетично. Ви можете розмістити роутер на своєму столі, приставному столику чи тумбочці, не псуючи обстановку вашого будинку.

У  AmpliFi Instant  є всі необхідні функції, такі як статус пристрою та гостьовий доступ, з простим інтерфейсом, що не потребує особливих технічних знань для налаштування та керування. Його світлодіодний індикатор показує стан системи, а додаток AmpliFi дозволить вам контролювати сигнал WiFi.

Комбінуйте пристрої AmpliFi та підсилюйте сигнал Wi-Fi у тих місцях вашого будинку, де вам це потрібно найбільше. На додаток до комплекту AmpliFi Instant , з функцією Instant MeshPoint, можна придбати AmpliFi HD MeshPoints або AmpliFi HD Routers, щоб забезпечити повне покриття.

 

UNIFI FLEX HD

Доступний для замовлення.

UniFi® - це революційна система Wi-Fi, що поєднує в собі продуктивність, необмежену масштабованість та централізоване управління. Одна з останніх моделей цієї серії – точка доступу  UniFi AP Flex HD  – виконана у стильному та компактному форм-факторі, легко встановлюється у поміщенні або на вулиці. 

      • Точка доступу Wi-Fi Enterprise 802.11ac Wave 2;
      • Технологія 4x4 MU-MIMO із пропускною здатністю 1,733 Гбіт/с;
      • Всепогодне використання: для внутрішньої/зовнішньої установки.

 Універсальні варіанти монтажу:

    • настільна установка: розташуйте  UniFi AP Flex HD  поруч із користувачами для максимальної швидкості;
    • настінне кріплення як у приміщенні, так і на вулиці;
    • на столбі, колоні, трубі: встановіть  UniFi AP Flex HD на столбі поруч із розташуванням користувача;
    • потолове кріплення: пристрій можна встановити на підвісному стелі таким чином, що на увазі буде лише невелика частина. Кріплення для стелі набувається окремо.

 

UBIQUITI UNIFI BUILDING TO BUILD BRIDGE

Очікується.

Ubiquiti UniFi Building-to-Building Bridge (UBB)  – комплект для бездротового мосту 60 ГГц, ідеальне рішення для з'єднань на короткій відстані (до 500 м) з високою швидкістю. Інтеграція з UniFi Controller дозволяє легко з'єднати дві мережі.

UBB  забезпечує "з'єднання точка-точка" (PtP) на швидкості до 1+ Гбіт/с, з використанням технології 802.11ad у діапазоні 60 ГГц із низьким рівнем перешкод. Для резервного копіювання пристроїв використовується радіомодуль 5 ГГц (802.11ac).

Ubiquiti UniFi Building-to-Building Bridge (UBB)  складається з двох попередньо спільних точок, повністю налаштованих для того, щоб розпочати роботу протягом декількох хвилин. Насолоджуйтесь простим і зручним у використанні гігабітним зв'язком де завгодно.

Передбачено світлодіодний індикатор для зручного юстування двох пристроїв. 

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь на  нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш канал Ютуб, щоби не пропустити новини.