ЛІНІЙКА ПРИСТРОЇВ LTE CAT6

Мікротик поновив лінійку продуктів LTE. У популярних серіях SXT, LHG, LTaP, WAP, Audience випущені моделі із підтримкою LTE CAT6. 

Новий модем  R11e-LTE6 – серце та мозок пристроїв MikroTik CAT6 (включаючи комплект Audience LTE6!) – забезпечує більш високу швидкість та нові функції мереж LTE категорії 6. Також його можна придбати окремо.

LTE категорії 6 дозволяє пристроям використовувати кілька смуг одночасно і забезпечує  швидкість Downlink - до 300 Мбіт/с, швидкість Uplink - до 50 Мбіт/с.

Використання цього стандарту дає величезну перевагу в районах, де багато користувачів LTE. Лінія продуктів MikroTik CAT6 LTE забезпечує кращу чуйність в умовах "щільного" ефіру та більш високу ефективність для слабких сигналів.

За словами виробника, залежно від провайдера зв'язку, очікується збільшення швидкості інтернету в 2 рази (у сільській місцевості) після перемикання до CAT6.

MIKROTIK AUDIENCE LTE6 KIT 

Надзвичайно потужна тридіапазонна (1 x 2,4 ГГц та 2 x 5 ГГц) домашня точка доступу з підтримкою технології Mesh та LTE6 модемом. Якщо вам потрібне бездротове покриття у величезній будівлі з усілякими перешкодами, просто додайте більше пристроїв Audience до вашої мережі - одним натисканням кнопки вони синхронізуються і створять єдину мережу Wi-Fi, щоб охопити всі приміщення.

Для передачі "важкого" трафіку в такій мережі можна використовувати кабельне з'єднання, так і LTE-канал або Wi-Fi.

MIKROTIK SXT LTE6 KIT

Точка доступу-клієнт (рівень ліцензії - 3) підійде для віддалених місцевостей, у тому числі тих, де слабкий мобільний зв'язок. Завдяки вдосконаленій конструкції мікросхеми LTE та антені з високим коефіцієнтом посилення, Ви зможете забезпечити себе мобільним інтернетом, навіть там, де це неможливо з мобільним телефоном.

SXT LTE6 kit  можна використовувати для живлення другого пристрою, оскільки один з його портів Ethernet має PoE-вихід. Він також має два слоти Micro SIM для резервного копіювання.

MIKROTIK LHG LTE6 KIT

Завдяки великій розмірній антені з високим коефіцієнтом посилення клієнтська точка доступу  LHG LTE6 може підключатися до веж стільникового зв'язку в екстремальних сільських районах, надаючи вам можливість доступу до Інтернету там, де більше нічого не доступно. Встановіть його на вулиці, на стовпі, щоглі або будь-якій високій споруді, і підключіться навіть там, де не справляються всі інші пристрої. При цьому LTE категорії 6 забезпечить досить високу швидкість з'єднання.

Рівень ліцензії – 3.

MIKROTIK LTAP LTE6 KIT

  • Модернізація компактної, захищеної від негоди точки доступу LTE із вбудованою підтримкою GPS.
  • LTE модем встановлений в один із двох слотів miniPCIe, другий слот доступний для розширення мережі.
  • Три слоти для Mini SIM, порт Gigabit Ethernet, безліч варіантів живлення.
  • Ідеальний пристрій для відстеження вантажних перевезень, моніторингу громадського транспорту, автомобілів або управління логістикою.
  • Рівень ліцензії – 4.

 MIKROTIK WAP AC LTE6 KIT

Потужна та універсальна дводіапазонна бездротова точка доступу в корпусі популярного погодостійкого WAP форм-фактору. Вона має два порти Gigabit Ethernet, тому ви можете використовувати  wAP ac LTE6 kit як дротовий маршрутизатор із резервним копіюванням через канал LTE. Це відмінне рішення як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання завдяки функціональному та ненав'язливому дизайну, а також можливості витримувати практично будь-які погодні умови.

MIKROTIK CAT6 MINI-PCIE MODEM

R11e-LTE6  - це модем з підтримкою LTE CAT6, який дозволяє включити функціональність CAT6 в інші продукти MikroTik з міні-роз'ємом PICe (наприклад,  RBM11G та RBM33G ).

MIKROTIK CUBE LITE60

Це клієнтська точка доступу для мереж 60 ГГц у новому "кубічному" форм-факторі. Cube Lite60 сконструйований так, щоб бути менш помітним, ніж клієнтські точки доступу у форм-факторі "тарілки", але, незважаючи на компактний розмір, це досить потужний пристрій. 

Дистанція з'єднання між точками  Cube Lite60 – до 800 метрів, між базовою станцією та клієнтськими точками – до 500 м. Це майже в 4 рази більше, ніж у SXTsq Lite60 , при цьому вартість нового пристрою така сама, як у  SXTsq Lite60 .

До "роздавальної" точки доступу 60 ГГц (наприклад, wAP 60G , wAP 60Gx3) можна підключити до восьми Cube Lite60 і насолоджуватися рівним і стабільним бездротовим сигналом без перешкод, звичайних у мережах 2,4/5 ГГц.