D-LINK представила нові маршрутизатори DWM-321_321D

Компанія D-Link представляє нові маршрутизатори DWM-321 та DWM-321D для IoT/M2M-систем із вбудованим модулем ГЛОНАСС/GPS та підтримкою 4G LTE. Новинки призначені для дистанційного моніторингу та GPS-відстеження вантажного транспорту, створення надійних каналів автоматичного зв'язку зі стаціонарними пунктами контролю систем транспортної безпеки, організації пересувних Wi-Fi HotSpot для пасажирів міського та міжміського транспорту.

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

 Маршрутизатори DWM-321 та DWM-321D реалізовані на сучасній апаратній платформі на основі двоядерного процесора MediaTek MT7621A з тактовою частотою 880 МГц та 256 МБ оперативної пам'яті DDR3. Новинки оснащені гігабітним портом WAN/LAN, що перепризначається, 2 гігабітними портами LAN, а також роз'ємом для підключення GNSS-антени (не входить в комплект поставки).

DWM-321 підтримує до 2 SIM-карток, але радіо модуль один. Обладнаний чотирма знімними антенами: двома LTE та двома Wi-Fi.

D-LINK DWM-321

DWM-321D підтримує до 4 SIM-карток, дві є активними. Обладнаний шістьма знімними антенами: чотирма LTE та двома Wi-Fi. Два незалежні модулі 3G/4G DWM-321D забезпечують автоматичне перемикання між двома 3G/4G-підключеннями у разі виникнення проблем на одній із ліній. Також забезпечують балансування навантаження між мобільними з'єднаннями.

D-LINK DWM-321D

DWM-321 та DWM-321D забезпечують мобільне 3G/4G-з'єднання зі швидкістю прийому до 150 Мбіт/с та швидкістю передачі даних до 50 Мбіт/с. Швидкість бездротового з'єднання в діапазонах 2,4 ГГц та 5 ГГц становить до 300 Мбіт/с та до 850 Мбіт/с відповідно.

Функціонал безпеки бездротової мережі включає автентифікацію WEP, WPA/WPA2 (Personal), 802.1X. Маршрутизатори DWM-321 та DWM-321D підтримують додаткові режими роботи: точка доступу та бездротовий міст (WDS, WDS with AP).

Обидва пристрої підтримують резервування інтернет-каналів WAN – 3G/4G.

ХАРЧУВАННЯ ТА ПЕРИФЕРІЯ

Живлення DWM-321 і DWM-321D здійснюється від джерела постійного струму (від 9 до 36) з підключенням через клемний блок. Доступна функція контролю запалювання автомобіля (Ignition Sense). Ця функція передбачає блокування живлення додаткового обладнання від акумулятора під час вимкненого запалювання.

D-LINK DWM-321 та DWM-321D

До клемного блоку маршрутизаторів можна підключити зовнішні сигнальні пристрої та датчики DI/DO. Це можна використовувати, наприклад, для контролю пожежної безпеки всередині салону. Можна також підключати необхідні периферійні пристрої (RS-232). Прикладом таких пристроїв може бути платіжний термінал.

Передбачено клемний контакт GND для заземлення обладнання.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Пристрої виконані у високоміцних корпусах та призначені для експлуатації за умов підвищеної вібрації в діапазоні температур від -30 до 70 °C.

У комплект поставки входять кронштейни для монтажу маршрутизаторів на горизонтальних і вертикальних поверхнях.

Захист внутрішньої мережі від несанкціонованого доступу здійснюється за допомогою вбудованого міжмережевого екрану з контролем з'єднань. Безпечний віддалений доступ до ресурсів внутрішньої мережі забезпечується за допомогою захищених VPN-тунелів за допомогою протоколу IPsec.

Світчі (комутатори) D-Link  можна придбати на нашому сайті.

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.