Компанія Mikrotik завжди намагається вийти назустріч очікуванням Клієнтів. Тому вона дбає про постійний розвиток обладнання. Ми раді повідомити, що з початком 2013 року у компанії Mikrotik з'явилися нові позиції. Новинки представлені точками доступу Wi-Fi, платами, радіокартами, а також високопродуктивним роутером із сенсорним екраном. Сподіваємося, що вони викличуть гарний відгук серед професіоналів галузі та кінцевих користувачів.
Давайте подивимося, чим нас порадує виробник.

RB912G OUTDOOR ЦЕ WI-FI ТОЧКА ДОСТУПУ, ЯКА Є АНАЛОГОМ  UBIQUITI ROCKET M5 У ПЛАСТИКОВОМУ КОРПУСІ З РОЗ'ЄМАМИ SMA ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ АНТЕНИ. ЯКЩО РАНІШЕ ДО ПЛАТ MIKROTIK ДОВОДИЛОСЯ ШУКАТИ ВСЕПОГОДНИЙ КОРПУС, ПІГТЕЙЛИ, ТО ТЕПЕР У ТАКОМУ ФОРМ ФАКТОРІ ТОЧКУ ДОСТУПУ ПРОСТО ПІДКЛЮЧИТИ ДО ЇЇ MIMO АНТЕНАМ БЕЗ ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ. ПРИСТРІЙ БУДЕ ВИПУСКАТИСЯ ДЛЯ ЧАСТОТНОГО ДІАПАЗОНУ 2,4 ГГЦ ТА 5 ГГЦ.


 

SEXTANT G ЦЯ WI-FI ТОЧКА ДОСТУПУ ЗАМІНИТЬ ВІДОМУ СЕРІЮ SEXTANT. SEXTANT G ЗРОБЛЕНИЙ НА БАЗІ НОВОЇ ВНУТРІШНЬОЇ ПЛАТИ RB911 З НАЙКРАЩИМ ПРОЦЕСОРОМ ЗБІЛЬШИТЬ ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРИСТРОЮ.


 

SXT HG ЦЕ БЕЗДРОТОВА ТОЧКА ДОСТУПУ WI-FI НА 5 ГГЦ З ПОКРАЩЕНОЮ АНТЕНОЮ НА 17 ДБІ ТА ВИСОКОЮ ПОТУЖНІСТЮ 1000 МВТ. ПРИСТРІЙ, ЯК І МОДЕЛЬ SXT, ПРАЦЮЄ В РЕЖИМАХ 802.11 A/N MIMO 2X2.


 

SXT SA ЦЕ WI-FI ТОЧКА ДОСТУПУ НА 5 ГГЦ ІЗ СЕКТОРНОЮ АНТЕНОЮ 90°. БЕЗДРОТОВИЙ АДАПТЕР ПРАЦЮЄ В РЕЖИМІ 802.11 A/N MIMO 2X2, ПОТУЖНІСТЬ 1 ВАТ І ГІГАБІТНИЙ МЕРЕЖЕВИЙ ПОРТ.


 

GROOVE 52 ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ WI-FI, ЩО ПРАЦЮЄ НА 2,4 ГГЦ АБО 5 ГГЦ. МОДЕЛЬ З ОПЕРАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ ROUTEROS LEVEL4 МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЯК БЕЗДРОТОВУ БАЗОВУ СТАНЦІЮ, А З ROUTEROS LEVEL3 — ЯК КЛІЄНТ АБО WI-FI МОСТ. ТЕПЕР ПРИ ПЕРЕХОДІ НА ІНШУ ЧАСТОТУ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ЗМІНЮВАТИ ОБЛАДНАННЯ, ДОСТАТНЬО ЗАМІНИТИ ЛИШЕ АНТЕНУ.


 

CLOUD ROUTER SWITCH ЦЕ ПОВНІСТЮ КЕРОВАНИЙ КОМУТАТОР ІЗ 24 ГІГАБІТНИМИ ПОРТАМИ, ОСНАЩЕНИЙ СЕНСОРНИМ LCD ЕКРАНОМ, SFP ПОРТОМ. ЦЯ МОДЕЛЬ БУДЕ ВИПУСКАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ WI-FI.


 

CCR1036-12G-4S EXTENDED МАРШРУТИЗАТОР ЗА ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ВІДПОВІДАЄ

CCR1036-12G-4S  З ЄДИНОЮ ВІДМІННІСТЮ - У EXTENDED МОДЕЛІ 16 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ.
 

CCR1036-8G-2S+


ЦЕ ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ МАРШРУТИЗАТОР ІЗ 36-ЯДЕРНИМ ПРОЦЕСОРОМ ТА СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ. ОСНАЩЕНИЙ SFP ПОРТАМИ З ВИСОКОЮ ШВИДКІСТЮ 10 ГБІТ/С ТА ВЕЛИКИЙ ОБСЯГ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ 16 ГБ.

RB911G


ПЛАТА ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ ПОБУДОВИ WI-FI МОСТІВ І ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ ЯК КЛІЄНТСЬКІ ПРИСТРОЇ. ПЛАТИ БУДУТЬ ВИПУСКАТИСЯ ДЛЯ ЧАСТОТНОГО ДІАПАЗОНУ 2,4 ГГЦ ТА 5 ГГЦ.
 

RB912G

Плата, призначена для збирання базових станцій із двома радіоінтерфейсами в компактних корпусах, вбудований модуль працює в режимі 802.11 a/n MIMO 2x2 на частоті 5ГГц.
 

RB14EU ЦЯ КАРТА РОЗШИРЕННЯ БУДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ПРИ СКЛАДАННІ ПОТУЖНИХ МАРШРУТИЗАТОРІВ НА БАЗІ КОМП'ЮТЕРА X86, ЯКИЙ КЕРУВАТИМЕТЬСЯ ОПЕРАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ ROUTEROS.

 

R11E-2HND ЦЕ БЕЗДРОТОВА MINIPCI-E КАРТКА ДЛЯ ПЛАТ RB912 І Т.П.


 

R11E-HPND БЕЗДРОТОВА КАРТА ТАКОЖ ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ ПЛАТ RB912 З РОЗ'ЄМАМИ MINIPCI-E, АЛЕ БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНА ​​МОДЕЛЯМИ ДЛЯ ЧАСТОТ 2,4 ГГЦ ТА 5 ГГЦ, І МАТИМЕ ВЕЛИКУ ВИХІДНУ ПОТУЖНІСТЬ 1000 МВТ.