Що нового з'явилося в асортименті виробників бездротового обладнання з початку 2015 року, крім AirFiber 5X, про який  ми вже писали ? У сьогоднішній статті - короткий огляд пристроїв, нещодавно анонсованих і тих, що мають незабаром надійти у продаж.

UBIQUITI

Американський виробник доповнив новими пристроями лінійки Rocket AC, RocketDish, PowerBeam та PowerBeam AC , а також відкрив серію пристроїв Nanobeam AC.

ROCKET 5AC PTP  - ПОКРАЩЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДЛЯ РАДІОМІСТІВ

R5AC-PTP

Оскільки  Rocket 5AC Lite після виходу AirOS v.7 отримала повноцінний функціонал крапка-багатоточка,  Ubiquiti випустила на ринок базову станцію  Rocket 5AC PTP, як видно з назви - виключно  для створення радіомістів. Нова модель працює в середніх частотах діапазону 5 ГГц і оснащена фірмовою технологією AirPrism, що покращує співвідношення сигнал-шум.

POWERBEAM PBE-5AC-620  ТА  POWERBEAM M5-620  - ЗБІЛЬШЕНИЙ ДІАМЕТР ТАРІЛКИ

pbe-5ac-620

Новинки оснащені збільшеною тарілкою-рефлектором (620 мм). Зовнішній вигляд нічим не відрізняється від фірмового дизайну серії. У PowerBeam PBE-5AC-620 для з'єднань "точка-точка" і "точка-багатоточка" передбачене різне регулювання ширини каналів.   

NANOBEAM 5AC-19  - ДЛЯ СТАНДАРТУ AC

NBE-5ac-19

Перша модель у новій серії NanoBeam AC. Більш потужна апаратна частина та підвищена пропускна здатність згідно стандарту 802.11ac.

ROCKETDISH LW  - ПОЛЕГШЕНА АНТЕНА

rd-5g30-lw

Нова антена RocketDish - це зменшена вага (7,4 кг проти 9,8 кг у аналогічних моделей лінійки) та сумісність з новим високоточним кріпленням  Precision Alignment Kit 

Також під цю антену Ubiquiti розробила новий прозорий ковпак IsoBeam  з унікальною ізоляцією сигналу для спільного розміщення.Обидва аксесуари, обтічник-ізолятор та кріплення для точного юстування сумісні також з точками доступу  PBE-5AC-620 та  PBE-M5-620. Кріплення, крім того, підходить для антен AirFiber.

MIKROTIK

Латвійський виробник представив нову точку доступу для дому, зі стандартними можливостями RouterOS 4 рівня ліцензії, роутер для вуличного використання, з 4 портами PoE, що живлять, а також конфігурацію потужного CCR1009-8G-1S-1S+ з пасивним охолодженням.

HAP LITE (RB941-2ND)  – НЕДОРОГА ДОМАШНЯ ТОЧКА ДОСТУПУ

HAP Lite

Нова домашня точка доступу від MikroTik, з 4 портами LAN 10/100 Мбіт, повноцінною ліцензією Level4 та всіма відповідними можливостями. Випущена в економ-сегменті та має дуже привабливу ціну.

MIKROTIK CCR1009-8G-1S-1S+PC  - З ПАСИВНИМ ОХОЛОДЖЕННЯМ

CCR1009-8G-1S-1S+PC

Модифікація потужного хмарного роутера на 8 гігабітних портів CCR1009-8G-1S-1S+ , відмінність - пасивне охолодження.

ВУЛИЧНИЙ МАРШРУТИЗАТОР  POWERBOX RB750P-PB

PowerBOX

Водонепроникний роутер, який можна використовувати поза приміщенням. Має 5 портів, з яких один може отримувати живлення мережним кабелем, а 4 - живити за допомогою POE інші пристрої.

LIGOWAVE

Компанія представила високопродуктивне рішення для організації бездротової мережі у приміщенні – дводіапазонну точку доступу Infinity NFT 2N  з підтримкою MIMO 3x3. Пропускна здатність пристрою (максимальна згідно стандарту) - до 450 Мбіт/сек, радіус покриття - 100 метрів. До Infinity NFT 2N додається безкоштовне програмне забезпечення з широкими можливостями  управління мережею.

LigoWave NFT 2N