Все більшого поширення набувають оптоволоконні мережі. Вони затьмарюють 100 мегабітний інтернет через віту пару та інші бездротові мережі передачі даних.

   Підприємства "що йдуть у ногу з часом" вкладають гроші на заміну оптоволокном існуючих локальних мереж. Тому з кожним днем ​​монтаж оптоволокна стає все більш затребуваним. З'являється велика кількість монтажних фірм , які виконують роботи з будівництва та монтажу оптоволоконних мереж.

   Монтаж волс має на увазі не тільки прокладання кабелю та підключення до обладнання, а й виміри провідності спеціальними вимірювальними приладами, та зварювальні роботи вузлів з'єднання. 

   Замовникам , які наймають монтажні фірми, необхідно переконатися в їх компетентності у даному виді роботи. Є у них все обладнання для проведення таких видів робіт. При прокладанні та монтажі оптоволокна повинні чітко дотримуватися технології виконання таких видів робіт.
Монтажна фірма повинна брати на собі відповідальність, за нанесений ними шкоду вашому дорогому обладнанню, і виплатити неустойку за невиконання роботи в рядки.
Оптоволокно дуже крихкий за структурою матеріал, що при пошкодженні сильно відбивається як провідність сигналу. Замовник має право не платити монтажній фірмі, якщо не отримує заявленого рівня сигналу.

   Слід звертати особливу увагу на якість матеріалів , що використовують у роботі, як і на сам монтаж. Якщо деякі матеріали будуть поганими, це зіграється по всій мережі повністю.
Щоб правильно підібрати потрібний вам матеріал для монтажу оптоволоконного кабелю, необхідно цікавитись у фахівців компаній із продажу такого роду матеріалів. Часто такі компанії радять монтажні фірми.

  Так ми, інтернет-магазин LanTorg.com співпрацюємо зі спеціалістами, в яких ми впевнені, і не будемо псувати своєї репутації, порадивши вам недобросовісного виконавця.

   Ви повинні знати, що підприємство, яке постачає вам обладнання, зобов'язане відповідати за якість свого товару, і при несправності вчасно замінити та надати вам гарантію.

   Не варто шкодувати гроші на монтаж та обладнання. Монтаж волс само собою задоволення не дешеве, варто це враховувати при плануванні таких видів комунікацій. Також необхідно розуміти, що це не просто повісити крос на стіну, деякі роботи будуть вестись і в каналізації, і на висоті.