Компанія Ubiquiti Networks презентувала нову серію роутерів, що працюють за технологією EDGE, її так і назвали Edgemax Ubiquiti.
Керуються роутери потужною операційною системою EdgeOS за участю графічного інтерфейсу користувача нового покоління. Задовільно низька ціна та продуктивність понад 1 000 000 (мільйона) пакетів за секунду.

НОВА СЕРІЯ РОУТЕРІВ ВКЛЮЧАЄ:

Edge Router Lite  3-х портовий роутер та 1 консольний порт. Лінійна швидкість 3 Гб в секунду у всіх трьох портів 512-байтних пакетів;


Edge Router  8-ми портовий та 1 консольний порт Лінійна швидкість 3 Гб секунду у всіх з 8 портів 512-байтних пакетів;


Edge Router pro - 8-ми портовий та 1 консольний порт, 2 SFP порти, 1 USB. Лінійна швидкість 3 Гб в секунду у всіх з 8 портів 512-байтних пакетів.


Edge Router carrier  роутер виробничого класу. 8-ми портовий та 1 консольний порт, 3 SFP порти, 1 USB порт. Лінійна швидкість 3Гб в секунду у всіх 8 портів 512-байтних пакетів.Всі роутери оснащені двоядерним процесором і мають потужні характеристики маршрутизації.

ПРОГРАМНА ПЛАТФОРМА EDGEOS .

Інтуїтивно зрозумілий користувальницький Web-інтерфейс EdgeOS для зручного налаштування та керування роутерами EdgeMax.
В основу інтерфейсу входять новітні веб-технології, за допомогою яких легко побачити фізичні підключення до портів пристрою, швидкість і статус підключення.

МОЖЛИВОСТІ EDGEOS:

- Адресація IPv4/v6, сервер та клієнт DHCP, статичні маршрути VLAN, OSPF, RIP, BGP;
- Сервер та клієнт PPPoE, мостове з'єднання, bonding, GRE, VRRP;
- Конфігурування різними способами: графічний інтерфейс чи командний рядок;
- DHCP;