На початку 2014 року на виставці в Лас-Вегасі – CES – компанія TP-Link анонсувала нову лінійку бездротового обладнання професійного класу – Pharos: точки доступу, антени та програмне забезпечення для управління.

Незабаром один із представників лінійки з'явиться у продажу. CPE510 – точка доступу, що працює в діапазоні 5 ГГц.

TP-Link CPE510

Основні характеристики TP-Link CPE510:

  • Посилення антени – 13 дБі.
  • Потужність передавача регулюється та може досягати 27 дБм.
  • Швидкість передачі, відповідно до стандартів, що підтримуються - до 300 Мбіт/сек.
  • Погодний пластиковий корпус захищає CPE510 від вологи, високих та низьких температур.

 

Дві вбудовані антени MIMO 2х2 у TP-Link CPE510 додатково посилені металевим рефлектором, розміщеним у корпусі. Крапка оснащена процесором на 560 МГц. Розмір оперативної пам'яті – 64 Мб.

Крім високої стійкості до погодних умов, CPE510 має подвійну систему захисту від ударів блискавки та електростатичних розрядів . В т.ч. для цього клема кріплення заземлювального дроту об'єднана з портами Ethernet (10/100 Мбіт/сек).

Одна з головних особливостей TP-Link CPE510 - це використання технології MAXtream TDMA, яка дозволяє розділити в часі відправлення/отримання даних і таким чином знизити перешкоди в роботі від шуму ефіру та конфліктів із встановленим неподалік бездротовим обладнанням.

CPE510 відмінно підходить для роботи в режимі "точка-мультиточка" (приклад використання - на малюнку нижче). Хоча обладнання підтримує також роботу в режимі мосту та повторювача.

CPE510 застосування

Відстань передачі - 15 км і більше.