Оновлення прошивки  NanoStation M5 Ubiquiti та іншого обладнання UBNT проводиться у 2 простих кроки.

ШАГ №1

Завантажуємо останню версію прошивки Ubiquiti  для Вашого пристрою. Зробити це можна на офіційному сайті http://www.ubnt.com/download.  У меню сторінки потрібно вибрати платформу, серію пристрою та модель (на кліку на картинці відкривається збільшене зображення):

Прошивка Nanostation M2, M5 Ubiquiti

 Важливий момент для вибору файлу прошивки для оновлення!

Прошивка Ubiquiti  деяких пристроїв серії airMax M5 у 2014 році почала випускатися на іншій платформі.

Наприклад, для Nanostation loco M5 на момент написання статті вона представлена ​​у двох варіантах:

на платформі XM:

на платформі XW (для нових пристроїв):

Незважаючи на те, що номер версії прошивки UBNT з XW може бути пізнішим, її можна використовувати лише для тих Nanostation, у яких рідна прошивка в системі також зроблена на платформі XW .

Перевірити, на якій платформі у вас прошивка дуже просто - в airOS, на вкладці System зверніть увагу на перші 2 літери у позначенні версії прошивки Ubiquiti, яка зараз встановлена ​​на вашому пристрої:

Прошивка Nanostation M5, оновлення

Вибираємо правильний файл для завантаження та  тиснемо кнопку "Download". Перед вами з'являється вікно з ліцензійною угодою, з якою потрібно погодитись (кнопка "I AGREE").

Ліцензійна угода на оновлення прошивки UBNT

ШАГ №2

У airOS на вкладці  System , у розділі Firmware Update  натискаємо кнопку "Виберіть файл", знаходимо файл прошивки пристрою Ubiquiti, який ми щойно завантажили, і запускаємо оновлення.

Зверніть увагу, що тепер меню оновлення знаходиться у верхній частині вкладки, а не в нижній, як було раніше.

Оновлення прошивки Nanobridge M5

Під час оновлення прошивки не виключаємо живлення пристрою!

Якщо прошивку  Ubiquiti не вдається обновити, або якщо ви взагалі не можете зайти до airOS, можна спробувати її відновити. Як це зробити, ми розповімо у наступній статті.