Ubiquiti представляє WiFiman 1  

Нещодавно Ubiquiti випустили WiFiman. Це мобільний додаток, який надає набір інструментів для моніторингу, аналізу та покращення продуктивності Wi-Fi мереж та пристроїв Bluetooth. WiFiman пропонує такі функції та багато іншого:

  • Список мереж,
  • Графік каналу,
  • Виявлення пристрою,
  • Тест швидкості,
  • Аналіз Wi-Fi з'єднання

 

СПИСОК МЕРЕЖ

Створює список найближчих SSID із детальною інформацією про сигнал.

Ubiquiti представляє WiFiman 2

ГРАФІК КАНАЛУ

Показує канали на 2,4 ГГц та 5 ГГц та їх завантаженість. Це допоможе Вам знайти вільний канал для Wi-Fi точки доступу. WiFiman відображає список каналів Wi-Fi та пристроїв Bluetooth LE, які використовуються неподалік, та надає їх детальну інформацію.

Ubiquiti представляє WiFiman 3

ВИЯВЛЕННЯ ПРИСТРОЮ

Сканує мережу, щоб надати детальну інформацію про локально підключені пристрої. Так можна швидко зробити аудит своєї мережі.

Ubiquiti представляє WiFiman 4

ТЕСТ ШВИДКОСТІ

Перевіряє якість вашого інтернет-з'єднання. Вимірює швидкість завантаження та вивантаження на найближчий сервер. Результати можна зберігати та використовувати, надалі, для порівняння.

Ubiquiti представляє WiFiman 5

АНАЛІЗ WI-FI З'ЄДНАННЯ 

Дозволяє відображати та переглядати рівень сигналу на пристрої з часом. Приймати рішення щодо оптимізації або переобладнання мережі.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ПРОГРАМА WIFIMEN

Компанія Ubiquiti, як і раніше, прагнемо зробити високопродуктивний Wi-Fi доступним для всіх. Ось чому ця програма поставляється безкоштовно і не містить реклами. Не обмежена для використання з продуктами Ubiquiti та іншими Wi-Fi. Пристроями.

Багатий функціонал та зручний інтерфейс можуть допомогти будь-кому, хто керує бездротовою мережею. Не важливо яких вона домашня розмірів, в офісі або на великому підприємстві. Ви можете отримати дані, необхідні для оптимізації мережі та вирішення проблем з продуктивністю. Набір інструментів WiFiman пропонує широкий спектр можливостей використання.

ВИКОРИСТАННЯ WIFIMAN В УПРАВЛІННІ МЕРЕЖАМИ

За допомогою програми ви з легкістю зможете виявити та аналізувати пристрої, підключені до вашої мережі. WiFiman аналізує всю підмережу та відображає всі доступні пристрої та сервіси, використовуючи протоколи Bonjour, SNMP, NetBIOS та UBNT. 

ВИКОРИСТОВУЙТЕ АНАЛІЗАТОР WI-FI LINK ДЛЯ ОЦІНКИ ПОКРИТТЯ БЕЗДРОТОВОЇ МЕРЕЖІ

Коли є проблеми з поганою стабільністю з'єднання бездротової мережі, найбільш поширеним винуватцем є покриття. Використовуючи аналізатор Wi-Fi, можна бачити, як змінюється якість з'єднання. Переміщаючись на ваше фізичне місцезнаходження можна знаходити «мертві точки». І приймати рішення щодо їх оптимізації.

Програма відстежує рівень сигналу та максимальну швидкість передачі даних. Навіть якщо ваш клієнтський пристрій переміщається з однієї точки доступу (AP) до іншої. Ці параметри можна моніторити.

Використовуйте цей інструмент, щоб виявити пробіли в зоні дії бездротової мережі або необхідність оптимізувати Wi-Fi для покращення роумінгу.

Ubiquiti представляє WiFiman 6

Пробіли в покритті можуть бути спричинені причинами:

  • необхідність перенесення точок доступу,
  • збільшення потужності передачі,
  • додавання додаткових точок доступу

 

Так само, якщо ваші клієнтські пристрої занадто довго утримують точки доступу AP або намагаються переміститися на відповідну точку доступу, вам може знадобитися налаштувати потужність радіопередачі або додати мінімальні обмеження RSSI до конфігурації точки доступу.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ГРАФІКИ КАНАЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ТОПОЛОГІЇ WI-FI

Іншою поширеною причиною проблем із продуктивністю Wi-Fi є надмірні бездротові перешкоди. Вони можуть виникати із зовнішнього джерела та/або інших точок доступу у вашій мережі.

Призначення точок доступу на ідеальний канал в залежності від їх розташування покращить продуктивність і стабільність. WiFiman пропонує графік каналів, який оновлюється в режимі реального часу. Він відображає всі довколишні бездротові сигнали, знайдені вашим телефоном. Так само бачить кожну окрему точку доступу в бездротовій мережі.

Ubiquiti представляє WiFiman 7

Ви можете використовувати графіки каналів WiFiman, щоб побачити, наскільки перевантажений бездротовий спектр у кожній точці доступу, і показати, які канали перемикатися.

Якщо ви виявите, що точки доступу перекриваються, на тих самих каналах, або сусідять з іншими точками доступу, на одній і тій же частоті. Необхідно розглянути можливість зменшення ширини каналу та коригування призначень каналів. Це робиться щоб мінімізувати взаємний вплив.

ПОЧНІТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ WIFIMAN

Щоб дізнатися, що WiFiman може зробити для бездротової мережі, встановіть програму на Android або iOS. Не вимагає конфігурації чи реєстрації. Підключіть пристрій до Wi-Fi, відкрийте програму та почніть вивчати свою мережу.

 

Примітка. Деякі функції, зазначені в цьому блозі, доступні лише в Android, оскільки iOS обмежує доступ до деяких функцій, пов'язаних з Wi-Fi.

Ubiquiti представляє WiFiman 8

Щоб залишатися в курсі подій, підписуйтесь  на нашу електронну адресу .

Більше новин та відео дайджестів на  нашому Youtube каналі . Підписуйтесь на наш Ютуб канал, щоб не пропустити новини.