Новинки мережевого обладнання.  Випуск №5-2018.  Ubiquiti UniFi

Обновлення серії UniFi від Ubiquiti завжди викликають інтерес, тому що компанія завжди ретельно продумує і дизайн, і функціональність пристроїв, орієнтуючись на потреби користувачів. У цьому огляді новинки:

 

UBIQUITI UNIFI VIDEO G3-FLEX

Статус: очікуються постачання.

Нова камера  UniFi Video G3-FLEX отримала оригінальний дизайн у вигляді циліндра зі скосом з одного боку, в якому і знаходиться об'єктив. Незважаючи на унікальний дизайн, що відрізняється від усієї лінійки камер UniFi Video, все ж таки проглядаються споріднені риси. Виробник обіцяє і різноманітні кольори корпусу: білий, чорний, під дерево, мрамор та камуфляж.

Ubiquiti UniFi Video G3-FLEX (UVC-G3-FLEX)

UniFi Video G3-FLEX  отримала захищений від вологості корпус і робочий діапазон температур від -20 до +50 градусів і може використовуватися поза приміщеннями. Поворотне кріплення камери дозволяє змінювати сектор огляду без переустановки.

Ubiquiti UniFi Video G3-FLEX (UVC-G3-FLEX)

Як і вся лінійка UniFi Video,  G3-FLEX має гарні технічні характеристики. Матриця камери - 1/3, розподільна здатність 2МП. Передача потокового відео відбувається у роздільній здатності 1080Р із частотою 25 кадрів на секунду. Є нічне відео з ІЧ підсвічуванням, а для покращення якості зображення вдень  G3-FLEX забезпечено механічним фільтром ICR. Об'єктив має широкий угол з еквівалентною фокусною відстанню 4мм та діафрагмою 2.0. Живлення камери здійснюється за крученням парою стандартом 802.3af PoE.

UBIQUITI UNIFI CLOUD KEY GEN2

Статус: очікується постачання.

Основні відмінності сервера програм  UniFi Cloud Key Gen2 від першого покоління:

  • 4-кратне збільшення продуктивності;
  • на борту встановлено 2 ПЗ: UniFi SDN (для управління мережею) та UniFi Protect (для управління відеоспостереженням);
  • встановлення вбудованої батареї резервного живлення. Тепер при аварійному відключенні електроживлення вимкнення сервера відбудеться у штатному режимі та незаписані до бази дані будуть збережені без пошкоджень;
  • на одній із сторін пристрою з'явився невеликий екран, що відображає основні дані статусу;
  • Для керування  UniFi Cloud Key Gen2 за допомогою мобільних пристроїв тепер можна використовувати бездротове з'єднання Bluetooth.
 
UniFi Cloud Key Gen2

Живлення здійснюється за крученням парою стандартом PoE 802.3af і через порт USB-type C.

UBIQUITI UNIFI CLOUDKEY GEN2 PLUS

Статус: очікується постачання.

Випуском  UniFi CloudKey Gen2 Plus компанія Ubiquiti вирішила покрити попит у сегменті рішень для мереж малого та середнього розміру, які потребують управління структурою UniFi, а також камер UniFi Video.

Сервер додатків із встановленим програмним забезпеченням отримав новий квадратний корпус з акуратно закругленими углами. Такий дизайн добре виглядає у будь-якій обстановці. На одній із сторін є невеликий дисплей для відображення інформації про статус пристрою. Це дозволяє здійснювати моніторинг основних функцій без використання контролера UniFi.

Ubiquiti UniFi CloudKey Gen2 Plus (UCK-G2-PLUS)

UniFi CloudKey Gen2 Plus має потужний 8 ядерний процесор та 3 ГБ оперативної пам'яті. Для зберігання записів камер відеоспостереження встановлено жорсткий диск об'ємом 1 ТБ із можливістю розширення до 5 ТБ. Така конфігурація дозволяє контролювати одночасно 20 UniFi камер або 15 UniFi камер та ще 50 UniFi пристроїв. Сетовий інтерфейс представлений одним портом RJ45 Gigabit Ethernet.

Додавання вбудованої батареї резервного живлення забезпечило захист від втрати даних під час аварійних відключень живлення. Саме харчування на сервер можна подати 2 способами: за допомогою порту USB type C і за крученням парі стандартом 802.3af PoE. Налаштування не займає багато годин і може здійснюватися за допомогою мобільних пристроїв.

UNIFI SWITCH US-L2-48-POE

Статус: очікуються постачання.

Новий промисловий PoE комутатор UniFi Switch US-L2-48-POE , як відомо з назви, має 48 гігабітних Ethernet портів з підтримкою роздачі живлення по крученням парі стандартом 802.3at PoE. Для забезпечення Up-лінку та підключення оптоволоконних мереж у комутаторі є 2 порти SFP (1.25Gbit) та 2 порти SFP+ (10 Gbit).

UniFi Switch US-L2-48-POE

Реалізовано такі важливі функції для корпоративного сегменту як:

  • можливість встановлення 2-го дублюючого блоку живлення (докуповується окремо і може бути як змінного струму, так і постійного) з можливістю гарячої заміни
  • ефективна система охолодження.
 

Комутатор забезпечує функціонал 2-го рівня, адміністрування проводиться за допомогою UniFi контролера.

UBIQUITI UNIFI BASESTATION XG (UWB-XG) ТА (UWB-XG-BK)

Статус: очікуються постачання.

Новинка спроектована спеціально для застосування в таких місцях як стадіони і т.д., де від обладнання потрібна стійкість до перепадів температури та вологості, а також необхідно обслуговувати велику кількість користувачів.

UniFi BaseStation XG

У  UniFi BaseStation XG компанія Ubiquiti застосувала нові багатокомпонентні антени, які дозволяють ефективно керувати інтерференцією радіосигналу системи Beamforming. Антена точки доступу може працювати в 2 режимах: із сектором 50 і 90 градусів, при цьому посилення становить 15 dBi та 10 dBi відповідно.

Застосована технологія MU-MIMO використовує мультиплексування каналів, що дозволяє вирішити проблему повільних клієнтів, підключених до мережі за застарілими стандартами. Максимальна пропускна спроможність новинки може сягати 5 Gbit. Т

Точка доступу отримала 2 Ethernet порти: 1 зі швидкістю 1Gbit, другий 10Gbit.

Живлення здійснюється за технологією 802.3bt PoE (50VDC, 1.2A Gigabit PoE). BaseStation XG виконується у 2 кольорових схемах: чорної (UWB-XG-BK) та білої (UWB-XG). При цьому чорну не рекомендується використовувати в ситуаціях, при яких на неї будуть попадати прямі сонячні лучі, щоб уникнути перегріву.

UBIQUITI UNIFI IN-WALL HD

Статус: очікуються постачання.

Ubiquiti UniFi In-Wall HD  - подальша еволюція серії невеликих, продуктивних Wi-Fi точок доступу UniFi In-Wall . Як і свої попередники, вона має невеликі габарити і чудово інтегрується в будь-який інтер'єр. Підтримує останню ревізію протоколу 802.11 AC wave 2 та технологію MU-MIMO. Такий набір технологій вирішує проблему клієнтів, які підключені за застарілими стандартами, а за допомогою Beamforming сигнал посилюється там, де це необхідно.

Ubiquiti UniFi In-Wall HD

Новинка отримала новий радіомодуль із характеристиками: 2x2 MIMO для 2.4GHz (300Mbps) та 4x4 MU-MIMO для 5GHz (1733Mbps). UniFi In-Wall HD буде гарним вибором для використання в аудиторіях, конференцзалах та подібних приміщеннях, де потрібна швидкість та якість обслуговування для більшої кількості абонентів.

Для проводового підключення точка доступу має 5 портів Gigabit Ethernet (1 вхідний + 4 вихідних). Для базового функціонала схема живлення має на увазі використання стандарту 802.3af, а також є можливість транзиту живлення по крученнях парі на 1 з портів, якщо використовувати 802.3at.

UBIQUITI UNIFI LED PANEL, UBIQUITI UNIFI LED PANEL AC

Статус: очікуються постачання.

Компанія Ubiquiti набула широкої популярності як виробника мережевого обладнання: комутаторів, маршрутизаторів, Wi-Fi точок доступу. Але вже кілька років компанія збільшує свою присутність і в галузі рішень для розумного будинку та інтернет-речей. UniFi LED Panel та  UniFi LED Panel AC - це розроблені інженерами Ubiquiti LED панелі для якісного, інтелектуального освітлення в приміщеннях, таких як торговельні зали та офіси. Панелі легко інтегруються в елементи підвісної стелі та мають стандартний розмір 602 х 602 мм (армстронг). 

Обидві панелі використовують світлодіоди з температурою світла 4000К та створюють приємне, злегка тепле освітлення. Індекс CRI (кольору) для обох панелей має значення більше 80 і це дуже хороший показник. Інтелектуальне управління дозволяє керувати світлом віддалено та регулювати потужність в межах 10-100%. Для управління можна використовувати UniFi LED Controller або мобільний додаток для iOS та Android. Разом із лід-панелями компанія випустила і настінні вимикачі «димери», до них ми ще повернемося.

Важливим буде помітити не лише зручність користування розумними світильниками, а й супутні економічні вигоди. Співвідношення енергоспоживання на що виділяється світловий поток становить 1Вт на 100 люмен, а термін служби світлодіодів становить більше 50 000 годин.

Особливості кожної моделі:

UniFi LED Panel . Живлення здійснюється за стандартом 802.3at PoE+ (57 v), а максимальна споживана потужність знаходиться в межах 25 Вт. Максимальний світловий поток – 2300 люмен. Оскільки  UniFi LED Panel не має Wi-Fi модуля, для керування за допомогою мобільного пристрою необхідно підключитися до WI-Fi точки UnIFi, що знаходиться в тій самій підмережі, що панель.

UniFi LED Panel

UniFi LED Panel AC . Відрізняється найвищим світловим потоком, в 3400 люменів, а отже запитати по крученнях парі її не вийде. Для живлення LED панель використовує змінний струм електричної мережі напругою від 100 до 270 В. Відрізняється і спосіб керування: ця модель має можливість налаштування базового функціоналу через сервісний радіомодуль Wi-Fi, що працює на частоті 2.4 ГГц. Додатково є Bluetooth LE 4.1. 

Ubiquiti UniFi LED Panel AC

UBIQUITI UNIFI LED DIMMER, UBIQUITI UNIFI DIMMER SWITCH AC

Статус: очікуються постачання.

Разом з новими LED панелями Ubiquiti розробили димери для управління світловим потоком. Обидва димери призначені для настінного кріплення і на лицьовій стороні мають сенсорну панель – тачпад. Для увімкнення/вимкнення LED панелей достатньо тапнути по сенсорній панелі, а для зміни яскравості просто провести пальцем. Залежно від налаштувань кожен димер може керувати як однією LED панеллю, так і кількома одночасно.

Ubiquiti UniFi LED Dimmer  має 1 порт Ethernet для з'єднання з контролером і по ньому отримує харчування по крученням парі стандартом 802.3af PoE. У пристрої встановлено світлову індикацію стану, максимальна споживана потужність не перевищує 5 Вт. UniFi LED Dimmer може керувати UniFi LED Panel у кількості до 128 одиниць.

Ubiquiti UniFi LED Dimmer

Ubiquiti UniFi Dimmer Switch AC  використовує для зв'язку з контролером службовий модуль Wi-Fi WiFi 802.11 b/g/n, а живлення отримує від мережі змінного струму 100-277 Ст.

Ubiquiti UniFi Dimmer Switch AC