Новинки мережевого обладнання.
Випуск №6-2018 Ubiquiti

Привіт друзі, ми підготували вам осінній урожай новинок від виробника мережевого обладнання Ubiquiti! Компанія провела плідну роботу, нових пристроїв багато, тому  новинки серії UniFi ми винесли до окремої статті .

Ubiquiti Lite AP GPS

Ubiquiti Bullet AC IP67

Ubiquiti EdgeSwitch 10XP

Ubiquiti EdgeSwitch 10X

Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range

Ubiquiti AirFiber 5XHD (AF-5XHD)

UBIQUITI LITE AP GPS

Статус: очікуються постачання.

Новинка є комплектом з 5 ГГц-вої точки доступу та продуктивною 90-градусною антеною. Її головні переваги полягають у невеликих габаритах та масі, а також у наявності функції GPS синхронізації. Виробник обіцяє реальну пропускну здатність до 450 Мбіт/с. У моделі є використання фірмового протоколу airMAX ас, вибір не зашумлених каналів. Lite AP GPS працює під управлінням нової зручної операційної системи airOS 8, можливе налаштування за допомогою мобільного додатка для isOS та Android.

Потужність радіопередавача становить 25 dBm, коефіцієнт посилення антени – 17 dBi. Для проводового з'єднання є 1 Gigabit порт Ethernet, яким точка доступу і отримує живлення (Passive PoE, 24В).

UBIQUITI BULLET AC IP67

Статус: Очікується постачання.

Нова Bullet AC IP67 за своїми характеристиками практично ідентична базовій моделі Bullet AC. Єдина відмінність полягає у меншій потужності передавача, яка становить 21 dBm. Точка доступу використовує протокол airMAX ac і на частоті 5 ГГц здатна забезпечити пропускну здатність 300 Мбіт/сек (160 Мбіт/сек для частоти 2.4 ГГц).

Корпус Bullet AC IP67, як відомо з назви, має захист за стандартом IP67, а це означає - повну пилу-і вологозахищеність, що дозволяє використовувати пристрій у будь-яких, навіть найсуворіших погодних умовах. Кріплення до антени здійснюється за допомогою роз'єму N-типу (мама). Для проводового підключення використовується 1 Gigabit Ethernet порт і по ньому надходить живлення 24В Passive PoE.

EDGESWITCH 10X ТА EDGESWITCH 10XP

Статус: очікуються постачання.

Компанія Ubiquiti набула своєї популярності завдяки розробці рішень для бездротових інтернет-сервіс провайдерів, і керовані комутатори EdgeSwitch 10X та EdgeSwitch 10X саме для них.

Обидва комутатори мають 8 портів RJ 45 Gigabit Ethernet та по парі портів для підключення оптоволоконних ліній через гігабітні SFP модулі. Відмінність між комутаторами полягає у схемі живлення, яка, до речі, і там, і там розрахована на зручність підключення радіообладнання.

У EdgeSwitch 10X доступно 2 схеми живлення: за допомогою зовнішнього блоку живлення та по кручений парі 24В Passive PoE. При цьому здійснюється транзит PoE на 8-й Ethernet порт для підключення будь-якого пристрою.

Живлення EdgeSwitch 10XP можливе тільки за допомогою блока живлення, а ось роздача живлення по кручений парі в цій моделі є на всіх 8 портах Ethernet.

Комутатори мають зручне керування за допомогою Ubiquiti Network Management System.

EdgeSwitch 10X та EdgeSwitch 10XP - гарний вибір для операторів, особливо при використанні на об'єктах, що підключаються по радіоканалу.

LITEBEAM 5AC LONG RANGE

Статус: дата релізу поки що невідома, швидше за все, у пристрої перероблять систему кріплення і лише після цього випустять на ринок.

Новина Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range дуже схожа на молодшу модель LiteBeam 5AC другого покоління.

Точка доступу має розбірну параболічну антену, що суттєво полегшує транспортування пристрою кінцевому користувачеві. Компактне пакування знижує витрати на доставку та шанс пошкодження антени. На даний момент достовірної інформації про LiteBeam 5AC Long Range відомо мало, очікується продуктивність на рівні LiteBeam 5AC зі збільшеною дальністю дії завдяки більшому посиленню антени та потужнішому передавачу. У сумі з невисокою ціною окупність такого рішення має найкоротший термін.

LiteBeam 5AC LR управляється операційною системою airOS з усіма її перевагами, такими як можливість використання для роботи протоколу airMAX ac, аналіз радіочастот для вибору найбільш оптимального каналу та іншими.

UBIQUITI AIRFIBER 5XHD (AF-5XHD)

Статус: очікуються постачання.

AirFiber 5XHD – подальший розвиток радіомосту на 5ГГц AirFiber 5X. Завдяки новому власному чіпу Ubiquiti вдалося досягти значного збільшення продуктивності.

AirFiber 5XHD витримує навантаження в 2 мільйони пакетів і має пропускну здатність в 1 Гбіт, що можна порівняти з використанням оптоволокна. Така висока продуктивність стала доступною у тому числі завдяки використанню радіоканалу завширшки 100 МГц. Для високої пакетної продуктивності використовується GPS синхронізація.

Управління здійснюється операційною системою AirOS F.

Потужність передавача складає 29 dBm.

Для роботи з AirFiber 5XHD чудово підходять однойменні антени 5 ГГц.